Σας ενημερώνουμε ότι μετά από πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος  για την πολυήμερη εκδρομή μας στη Πράγα και στη Βουδαπέστη   λάβαμε προσφορές από πέντε τουριστικά πρακτορεία. Συγκεκριμένα από :

1) Dromeas Travel

2) Zorpidis Travel services

3) Herodotus Tours

4) AthosHellas Travel Center

5) Grecos Travel

Η επιτροπή επιλογής του σχολείου αφού μελέτησε τις πέντε προσφορές, και έπειτα από εκ νέου επικοινωνία και αναζήτηση διαφορετικών προσφορών με όλα τα παραπάνω πρακτορεία αποφάσισε, λαμβάνοντας υπόψη α) την εκπλήρωση των προϋποθέσεων που έθεσε το σχολείο και  β)  την καλύτερη προσφορά τιμής  για πέντε διανυκτερεύσεις με ημιδιατροφή σε Ξενοδοχεία τεσσάρων αστέρων (Hotel Golf, Πράγα και  Danubius Arena, Βουδαπέστη), η οποία ανέρχεται  στα 450 ευρώ, να επιλέξει  την προσφορά του πρακτορείου  AthosHellas Travel Center.

.

Ο Δ/ντής