Π Ε Ρ Ι Λ Η Ψ Η  Δ Ι Α Κ Η Ρ Υ Ξ Η Σ

Για τη διενέργεια Δημόσιου Πλειοδοτικού Διαγωνισμού με σφραγισμένες προσφορές για τη μίσθωση και εκμετάλλευση του Σχολικού Κυλικείου του Λυκείου Σοχού.

Η Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Λαγκαδά, δια μέσου του Προέδρου της, διακηρύσσει τη διενέργεια Δημόσιου Πλειοδοτικού Διαγωνισμού με σφραγισμένες προσφορές, για τη μίσθωση και εκμετάλλευση του Σχολικού Κυλικείου του Λυκείου Σοχού , για χρονικό διάστημα μίσθωσης τα εννέα (9) έτη Ο Διαγωνισμός θα διεξαχθεί στο Δημαρχείο στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου στον 2 ο όροφο την 10η του μηνός Ιανoυαρίου, του έτους 2022, ημέρα της εβδομάδος Δευτέρα και ώρα 11:30-12:30 π.μ.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να λάβουν γνώση των αναλυτικών όρων της Διακήρυξης, στο γραφείο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Λαγκαδά, Κτίριο ΥΚΠΑΑΠ, Χρ. Σμύρνης 29, 1 ος όροφος, Λαγκαδάς, τηλ. επικοινωνίας 2394024186 κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες κατόπιν ραντεβού λόγω covid-19, εκτός Παρασκευής. Για τη Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Λαγκαδά